GOSPAY

Когда можно обгонять справа?

03 января 2018, 14:38

Цей документ є офіційною пропозицією товариства з обмеженою відповідальністю «ГОСПЕЙ УКРАЇНА» ля фізичних осіб, ФОП та юридичних осіб (далі – «Користувач») укласти договір з надання сервісу по оплаті адміністративних державних та муніципальних послуг з використанням Автоматизованої інформаційно-сервісної системи оплати «GOSPAY» ( далі- АІССО « GOSPAY») що розміщена на веб-сайті: www.gospay.ua

Відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України цей документ є договором - публічною офертою. Договір має юридичну силу відповідно до Цивільного кодексу України і є рівносильним договору, підписаному сторонами. Особа, яка здійснила платіж за допомогою сайту www.gospay.ua є такою, що повністю та беззаперечно прийняла всі умови цього публічного договору.

З моменту прийняття умов цього договору, будь-яка фізична особа, яка прийняла його умови, вважається Користувачем. Прийняттям умов цього договору Користувач підтверджує, що він, є повнолітньою (18 років та більше) та дієздатною фізичною особою ознайомлений із умовами здійснення платежів за допомогою АІССО «GOSPAY», тарифами Виконавця, порядком сплати обов’язкових платежів

Цей документ є офіційною пропозицією товариства з обмеженою відповідальністю «ГОСПЕЙ УКРАЇНА» ля фізичних осіб, ФОП та юридичних осіб (далі – «Користувач») укласти договір з надання сервісу по оплаті адміністративних державних та муніципальних послуг з використанням Автоматизованої інформаційно-сервісної системи оплати «GOSPAY» ( далі- АІССО « GOSPAY») що розміщена на веб-сайті: www.gospay.ua

Відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України цей документ є договором - публічною офертою. Договір має юридичну силу відповідно до Цивільного кодексу України і є рівносильним договору, підписаному сторонами. Особа, яка здійснила платіж за допомогою сайту www.gospay.ua є такою, що повністю та беззаперечно прийняла всі умови цього публічного договору.

З моменту прийняття умов цього договору, будь-яка фізична особа, яка прийняла його умови, вважається Користувачем. Прийняттям умов цього договору Користувач підтверджує, що він, є повнолітньою (18 років та більше) та дієздатною фізичною особою ознайомлений із умовами здійснення платежів за допомогою АІССО «GOSPAY», тарифами Виконавця, порядком сплати обов’язкових платежів

наступна стаття