GOSPAY

Поліція охорони

01 ноября 2018, 19:01

Поліція охорони є підрозділом Національної поліції України.Це єдина в Україні охоронна структура, працівники якої мають визначені Законом права та повноваження на озброєну охорону та застосування владних функцій щодо правопорушників.

Поліція охорони складається зі 196 територіальних органів та підрозділів.

На сьогодні поліцією охорони охороняється майже 200 тисяч помешкань громадян. Охорону забезпечують 53 пункти централізованого спостереження та 691 наряд реагування.

Для того, щоб поставити у квартирі чи будинку охоронну сигналізацію потрібно зателефонувати до Контактно-інформаційного центру Департаменту поліції охорони і зробити заявку.

Усі звернення фіксуються та обробляються за допомогою технічних засобів у напівавтоматичному режимі. Заявка на послугу охорони невідкладно передається у відповідний територіальний підрозділ поліції охорони. Далі з заявнику телефонує відповідний фахівець і уточнює усі необхідні деталі і зручний для клієнта час.

Візит інженера з монтажу безкоштовний.

Інженер на місці визначає скільки потрібно охоронного обладнання, проаналізувавши усі чинники, які впливають на його кількість.

Монтаж охоронної системи і підключення до пульту централізованого спостереження здійснюється протягом 1-3 діб.

Що відбувається у разі спрацювання сигналізації у помешканні, яке перебуває під охороною поліції?

У разі спроби зловмисників проникнути до помешкання, на пульт централізованого спостереження поліції охорони надійде сигнал «Тривога»,і мобільний наряд реагування поліцейських охорони прибуде за кілька хвилин на місце події.

Група реагування складаються з трьох озброєних співробітників, які приїдуть найкоротшим шляхом у стислий термін. На місці поліцейські охорони швидко проводять оперативно-розшукові заходи, аби з`ясувати причини тривожного сповіщення, виявляють, переслідують і затримують зловмисника.

Про результат виїзду наряд повідомляється у чергову частину свого підрозділу та власнику квартири.

У випадку, якщо порушена цілісність квартири, поліція охорони забезпечує її фізичну охорону до прибуття власника або його представника.